Volkswagen 23. Ljubljanski maraton

28. oktober 2018

Pregled prijavljenih v kategoriji SZ

Priimek Ime Leto rojstva Država Šola/Klub Kategorija Paid Start number
Abdić Dalila 2003 SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA SZ
AHAC HANA 2003 GIMNAZIJA POLJANE SZ
Ahačič Ajda 2000 GIMNAZIJA ŠENTVID SZ
Ahtik Gaja 2003 I. GIMNAZIJA CELJE SZ
Aleksić Jelena 2003 SREDNJA UPRAVNO-ADMINISTRATIVNA ŠOLA SZ
Alič Gloria 2000 SREDNJA GOSTINSKA IN TURISTIČNA ŠOLA RADOVLJICA SZ
Ambrožič Kati 2000 EGSŠ RADOVLJICA SZ
AMERŠEK KIM 2000 GIMNAZIJA ŠIŠKA SZ
Ana Žebovec 2001 SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA SZ
ANDERLE META 2001 GIMNAZIJA POLJANE SZ
ANDOLJSEK KIM 2001 ŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA SZ
ANDROJNA NEŽA 2000 GIMNAZIJA POLJANE SZ
ANŽEL LARA KIM 2003 GIMNAZIJA LITIJA SZ
Arh Mia 2002 SREDNJA GOSTINSKA IN TURISTIČNA ŠOLA RADOVLJICA SZ
Arh Ajda 2001 GIMNAZIJA JESENICE SZ
ARKO STAŠA 2003 ŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA SZ
Arnež Nina 2001 EGSŠ RADOVLJICA SZ
Artnak Neža 2003 GIMNAZIJA CELJE - CENTER SZ
BABIČ KATJA 2003 GIMNAZIJA ŠIŠKA SZ
BAJC ŠPELA 2001 GIMNAZIJA LITIJA SZ
Bajec Ela 2003 GIMNAZIJA JESENICE SZ
Bajramoska Fuada 2000 SREDNJA UPRAVNO-ADMINISTRATIVNA ŠOLA SZ
Balantič Anja 2002 GIMNAZIJA JESENICE SZ
Bartol Monika 2003 GIMNAZIJA KOČEVJE SZ
BARTOLJ NATAŠA 2000 ŠOLSKI CENTER NOVO MESTO SZ
BAŠ LORENA 2000 GIMNAZIJA POLJANE SZ
Baš Anaya 2000 SŠ JOSIP JURČIČ SZ
BAŠELJ ZARJA 2000 GIMNAZIJA POLJANE SZ
BAŠELJ NINA 2000 ŠOLSKI CENTER NOVO MESTO SZ
Bauer Ema 2000 GIMNAZIJA NOVO MESTO SZ
Bavdek Manca 2000 GIMNAZIJA LEDINA SZ
BEČIČ SARA 2003 GIMNAZIJA MOSTE SZ
BENČINA LANA 2000 GIMNAZIJA POLJANE SZ
BENČINA TINA 2000 GIMNAZIJA POLJANE SZ
Berčič Pika 2003 GIMNAZIJA VIČ SZ
BERCIERI POVŠE LANA 2002 GIMNAZIJA LITIJA SZ
BERGANT VITA 2002 GIMNAZIJA ŠIŠKA SZ
Bergant Maruša 2003 GIMNAZIJA LEDINA SZ
Bergant Tara 2001 SŠ ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO SZ
Bergelj Julija 2002 GIMNAZIJA JESENICE SZ
Berghaus Tadeja 2000 SŠ ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO SZ
BERISHA KARIN 2000 GIMNAZIJA POLJANE SZ
Bešić Zala 2002 GIMNAZIJA JESENICE SZ
Bešter Sara 2001 SREDNJA GOSTINSKA IN TURISTIČNA ŠOLA RADOVLJICA SZ
Beton Veronika 2001 SREDNJA GOSTINSKA IN TURISTIČNA ŠOLA RADOVLJICA SZ
Bevc Kaja 2003 EKONOMSKA IN TRGOVSKA ŠOLA BREŽICE SZ
Bevc Eva 2002 GIMNAZIJA IN EKONOMSKA SREDNJA ŠOLA TRBOVLJE SZ
Bezlaj Sara 2001 SREDNJA GOSTINSKA IN TURISTIČNA ŠOLA RADOVLJICA SZ
Bizilj Eva 2002 BIC LJUBLJANA, GIMNAZIJA IN VETERINARSKA ŠOLA SZ
Bizjak Klara 2001 SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA SZ
BLAŽINČIČ KOŽUH LEA 2002 ŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA SZ
BOBNAR NIKA 2002 GIMNAZIJA MOSTE SZ
Bogataj Neja 2001 GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA SZ
Bogataj Lena 2003 GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA SZ
BOH URŠKA 2000 GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA SZ
Bohinc Vesna 2000 SREDNJA GOSTINSKA IN TURISTIČNA ŠOLA RADOVLJICA SZ
BOHTE JANJA 2001 ŠOLSKI CENTER NOVO MESTO SZ
Bolha Liza 2003 GIMNAZIJA LEDINA SZ
BOLTA PETRA 2000 GIMNAZIJA POLJANE SZ
Boštar Tamara 2000 EGSŠ RADOVLJICA SZ
Božjak Laura 2002 GIMNAZIJA IN EKONOMSKA SREDNJA ŠOLA TRBOVLJE SZ
BRANCELJ JERNEJA 2001 ŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA SZ
BRATINA SARA 2001 ŠOLSKI CENTER NOVO MESTO SZ
BREGOVIČ PETEK EVA 2002 ŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA SZ
Bremec Ema 2001 SREDNJA GOSTINSKA IN TURISTIČNA ŠOLA RADOVLJICA SZ
Brenk Neža 2003 GIMNAZIJA ŠENTVID SZ
Breznik Gaia 2000 SREDNJA UPRAVNO-ADMINISTRATIVNA ŠOLA SZ
Breznik Nina 2003 GIMNAZIJA JESENICE SZ
Brina Bajsič 2001 EGSŠ RADOVLJICA SZ
Brlogar Maja 2002 SREDNJA BIOTEHNIŠKA ŠOLA KRANJ SZ
Brložnik Nika 2000 GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA SZ
Brus Zoja 2003 GIMNAZIJA ŠENTVID SZ
Bučan Nika 2000 SŠ ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO SZ
BUČAR ŽIVA 2003 GIMNAZIJA LITIJA SZ
Bukovec Daša 2001 SREDNJA GOSTINSKA IN TURISTIČNA ŠOLA RADOVLJICA SZ
Bulc Katarina 2001 GIMNAZIJA LEDINA SZ
Caf Živa 2003 GIMNAZIJA LEDINA SZ
CANALAZ KATJA 2000 GIMNAZIJA POLJANE SZ
Cankar Silva 2002 SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA SZ
Čaušević Lejla 2003 SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA SZ
Celec Ana 2000 EGSŠ RADOVLJICA SZ
CEMIČ LUCIJA 2000 ŠOLSKI CENTER NOVO MESTO SZ
CERAR URŠKA 2000 GIMNAZIJA POLJANE SZ
Čerin Anja 2002 SREDNJA GOSTINSKA IN TURISTIČNA ŠOLA RADOVLJICA SZ
ČERNE EVELIN 2000 GIMNAZIJA POLJANE SZ
ČEŠAREK RAHELA 2003 SREDNJA GLASBENA IN BALETNA ŠOLA SZ
Čibej Barbara 2001 GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA SZ
Cijan Brkič Maruša 2003 ŠC ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE SZ
Cimerman Ana 2002 SŠ ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO SZ
CIZELJ SARA 2000 ŠOLSKI CENTER NOVO MESTO SZ
Čop Ruby 2003 GIMNAZIJA JESENICE SZ
Čufar Tjaša 2000 SREDNJA GOSTINSKA IN TURISTIČNA ŠOLA RADOVLJICA SZ
CVETEŽAR MAŠA 2003 GIMNAZIJA LITIJA SZ
DANIELI ZOJA 2003 GIMNAZIJA POLJANE SZ
De Kimpe Liv 2003 GIMNAZIJA ŠENTVID SZ
Debeljak Natalija 2000 GIMNAZIJA LEDINA SZ
DEBELJAK NADJA 2001 GIMNAZIJA POLJANE SZ
Debevc Katja 2001 BIC LJUBLJANA ŽIVILSKA ŠOLA SZ
DEBEVEC TINA 2000 GIMNAZIJA POLJANE SZ
DERGANC KLARA 2001 ŠOLSKI CENTER NOVO MESTO SZ