Volkswagen 23. Ljubljanski maraton

28. oktober 2018

Pregled prijavljenih v kategoriji SM

Priimek Ime Leto rojstva Država Šola/Klub Kategorija Paid Start number
Adamlje Gašper 2001 GIMNAZIJA LEDINA SM
Ajdič Matic 2000 EGSŠ RADOVLJICA SM
ALEKSANDER KLINE 2003 GIMNAZIJA ŠIŠKA SM
ALEŠEVIĆ AHSEN 2003 ŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA SM
ARMENI BORIS 2001 ŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA SM
AVBELJ SIMON 2002 GIMNAZIJA LITIJA SM
BASTARDA JURIJ 2000 ŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA SM
Bauman Bor 2003 I. GIMNAZIJA CELJE SM
Berčon Jan 2002 SREDNJA ŠOLA ZAGORJE SM
Berlec Žiga 2001 ERSŠG LJUBLJANA SM
Bicaj Mario 2000 SREDNJA UPRAVNO-ADMINISTRATIVNA ŠOLA SM
Blatnik Miha 2002 ŠC ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE SM
BOBIČANEC ALEN 2000 ŠC LJUBLJANA SREDNJA LESARSKA ŠOLA SM
BORIČ TILEN 1999 ŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA SM
Botolin Vid 2002 I. GIMNAZIJA CELJE SM
BOŽNAR LUKA 1999 ŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA SM
Bregar Davidd 2002 GIMNAZIJA BEŽIGRAD SM
BRINC JAN ŽAN 2003 ŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA SM
BRODNIK LUKA 2003 ŠC LJUBLJANA SREDNJA LESARSKA ŠOLA SM
Brus Maks 2000 GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA SM
BUČEK MIHA 2003 ŠC LJUBLJANA SREDNJA LESARSKA ŠOLA SM
Čadež Matevž 2001 GIMNAZIJA LEDINA SM
Cajhen Matej 2002 ŠC LJUBLJANA SREDNJA LESARSKA ŠOLA SM
ČAMERNIK KRAMAR MATEJ 2001 ŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA SM
Čampa Žan 2000 SREDNJA UPRAVNO-ADMINISTRATIVNA ŠOLA SM
Čarman Tal 2003 GIMNAZIJA JESENICE SM
Čatak Denis 2000 GIMNAZIJA JESENICE SM
Čebin. Matej. 2000 BIC LJUBLJANA ŽIVILSKA ŠOLA SM
Cekaj Leonis 2003 EKONOMSKA IN TRGOVSKA ŠOLA BREŽICE SM
ČEPLAK ŽAN 2001 ŠC LJUBLJANA SREDNJA LESARSKA ŠOLA SM
CERAR JAKA 2001 ŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA SM
Česen Peter 2000 SREDNJA GOSTINSKA IN TURISTIČNA ŠOLA RADOVLJICA SM
CIGIĆ FILIP 2000 ŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA SM
CIMPERMAN ŽIGA 2003 ŠC LJUBLJANA SREDNJA LESARSKA ŠOLA SM
CIMPRIČ NEJC 1999 ŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA SM
Črmlec Marko 2000 GIMNAZIJA BEŽIGRAD SM
ČUBRILO NIK 2002 GIMNAZIJA ŠIŠKA SM
Cunjak Damjan 2001 SREDNJA UPRAVNO-ADMINISTRATIVNA ŠOLA SM
CVAR ŽIGA 2002 GIMNAZIJA ŠIŠKA SM
CVEK jAŠA 2003 GIMNAZIJA ŠIŠKA SM
DACAR LUKA 2003 SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA LJUBLJANA SM
Dakić Marko 2003 SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA SM
DANILOV SIME 2000 ŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA SM
Debeljak Tilen 2000 BIC LJUBLJANA, GIMNAZIJA IN VETERINARSKA ŠOLA SM
DEBELJAK MATIC. 2002 GIMNAZIJA POLJANE SM
DEBEVC JAN 2003 ŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA SM
Dečman Matej 2000 GIMNAZIJA KOČEVJE SM
DEČMAN GAŠPER 2003 ŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA SM
DEKLEVA JAN 2002 SREDNJA GOZDARSKA IN LESARSKA ŠOLA SM
DOBROVOLJC PETER 2002 ŠC LJUBLJANA SREDNJA LESARSKA ŠOLA SM
DOBROVOLJC ŽAN 2000 SŠ ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO SM
Dolžan Lukežič Jaka 2000 GIMNAZIJA JESENICE SM
Erjavec Andrej 2000 GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA SM
ERJAVEC JANEZ 2001 SREDNJA TEHNIŠKA IN POKLICNA ŠOLA TRBOVLJE SM
Eržen Jan 2001 SREDNJA GOSTINSKA IN TURISTIČNA ŠOLA RADOVLJICA SM
FAJDIGA JUŠ 1999 ŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA SM
Ficko Miha 2001 EKONOMSKA IN TRGOVSKA ŠOLA BREŽICE SM
FORTUNA TIM 2001 ŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA SM
FORTUNA JAKA 2001 ŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA SM
Furlan David 2003 GIMNAZIJA LEDINA SM
Furlan Nosan Lev 2003 ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA SM
Gaberšček Tobi 2002 ŠC ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE SM
Gantar Žan 2002 GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA SM
Gašperič Nande 2003 GIMNAZIJA ŠENTVID SM
GERBEC SIMON 2003 ŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA SM
GERM LUKA 2001 ŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA SM
GOLOB VID 2003 ŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA SM
Golob Gašper 2002 GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA SM
Goropečnik Jernej 2001 ERSŠG LJUBLJANA SM
Govekar Matevž 2000 GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA SM
GRIMŠIČ VID 2002 ŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA SM
Grobin Domen 2002 BIC LJUBLJANA ŽIVILSKA ŠOLA SM
Gros Anže 2002 GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERNA SM
GRUM MAXIMILIJAN 2002 ŠC LJUBLJANA SREDNJA LESARSKA ŠOLA SM
HACE ŽIGA 2000 ŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA SM
Hartman Hugo 2002 GIMNAZIJA ŠENTVID SM
HASSANIEN ALI 2002 GIMNAZIJA MOSTE SM
HAZRATI MOHAMMAD 2002 SREDNJA GOZDARSKA IN LESARSKA ŠOLA SM
HLADNIK DEJAN 2000 GIMNAZIJA ŠIŠKA SM
HRASTAR PAVEL 2001 ŠOLSKI CENTER NOVO MESTO SM
HRIBAR JERNEJ 2002 ŠOLSKI CENTER RUDOLF MAISTER KAMNIK SM
HROVAT JAŠA 1999 ŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA SM
Humar Jakob 2003 GIMNAZIJA JESENICE SM
Ileršič Jan 2000 SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA SM
Indihar Jon 2003 ŠC LJUBLJANA SREDNJA LESARSKA ŠOLA SM
JAKLIČ ANEJ 2000 GIMNAZIJA LITIJA SM
Jakofčič Smrekar Simon 2002 BIC LJUBLJANA ŽIVILSKA ŠOLA SM
Jamnik Aljaž 2001 SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA SM
Jan Miha 2000 GIMNAZIJA JESENICE SM
JAN ŽIGA 2003 SREDNJA TEHNIŠKA IN POKLICNA ŠOLA TRBOVLJE SM
Jančar žiga 2000 GIMNAZIJA ŠENTVID SM
JANEŽIČ AŽBE 2000 ŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA SM
JAPELJ NEJC 1999 ŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA SM
Jemec Matija 2001 ERSŠG LJUBLJANA SM
JENKO MAJ 2003 ŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA SM
Jerak Matej 2002 ERSŠG LJUBLJANA SM
Jeram Mitja 2001 GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA SM
JERAS TIMEJ 2002 ŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA SM
JERE MATIC 2001 ŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA SM
Jereb Jan 2002 GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA SM