Volkswagen 23. Ljubljanski maraton

28. oktober 2018

Pregled prijavljenih v kategoriji O15M

Priimek Ime Leto rojstva Država Šola/Klub Kategorija Paid Start number
ULČNIK MAJ 2011 OŠ VALENTINA VODNIKA O15M
Abazaj Ezan 2010 OŠ HINKA SMREKARJA O15M
Abdić Tilen 2011 OŠ ŠKOFLJICA O15M
Abram Jaka 2009 OŠ BREŽICE O15M
Adlešič Taj 2009 OŠ MIŠKA KRANJCA O15M
ADLEŠIČ URBAN 2011 OŠ ŠENTVID O15M
ADROVIĆ ADEL 2008 OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA O15M
Adrović Anel 2012 OŠ NOVE JARŠE O15M
Ahac Liam Matic 2009 OŠ PRIMOŽA TRUBARJA O15M
AHAC JAKA 2012 OŠ VRANSKO-TABOR O15M
Ahačič Mark 2010 OŠ DANILE KUMAR O15M
Aksentijevič Šribar Jaša 2008 OŠ SOSTRO O15M
Alaghehband Parsa 2008 OŠ DANILE KUMAR O15M
ALEKSIĆ LEON 2010 OŠ VRANSKO-TABOR O15M
ALEKSIĆ TIBOR 2010 OŠ VRANSKO-TABOR O15M
Alič Jon 2010 OŠ DANILE KUMAR O15M
ALIŠIĆ AMAR 2012 OŠ PRESERJE PRI RADOMLJAH O15M
AMAND LUKA 2010 OŠ PRULE O15M
AMBROŽ LUKA 2010 OŠ BOŽIDARJA JAKCA O15M
Ambrož Anže 2011 OŠ LEDINA O15M
Ambrožič Luka 2008 OŠ VODMAT O15M
AMBROŽIČ VAL 2010 OŠ GORJE O15M
AMBROŽIČ DINOV ENEJ 2008 OŠ DR. IVANA KOROŠCA O15M
Amon Gobec Jurij 2009 OŠ HRUŠEVEC O15M
AMPOV ALEKSANDER 2010 OŠ HINKA SMREKARJA O15M
Andolšek Nejc 2008 OŠ PRIMOŽA TRUBARJA O15M
Anko Anže 2011 OŠ MAJDE VRHOVNIK O15M
ANŽUR MARK 2009 OŠ JOŽETA MOŠKRIČA O15M
ARKO CHRIS 2009 OŠ VALENTINA VODNIKA O15M
ARNUŠ GABER 2012 OŠ VIŽMARJE - BROD O15M
ARSIČ MARKO 2011 OŠ KETTEJA IN MURNA O15M
AVBELJ DAVID 2009 OŠ DOBROVA O15M
Avdič Dejan 2012 OŠ ZALOG O15M
AVŠIČ TOBIJA 2008 OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA O15M
AVŠIČ DANIJEL 2010 OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA O15M
BABIČ BRIN 2012 OŠ BOŽIDARJA JAKCA O15M
Babić Viktor 2008 OŠ MARTINA KRPANA O15M
BABNIK BRIN 2009 OŠ KOLEZIJA O15M
BABNIK MRAVLJA VAL 2010 OŠ ŠMARTNO PRI LITIJI O15M
Babšek Tilen 2009 OŠ PRESKA O15M
Bačar Filip 2008 OŠ FRANA ERJAVCA O15M
Baftiri Dion 2011 OŠ MIŠKA KRANJCA O15M
Bah Jernej 2010 OŠ BIČEVJE O15M
Bajramović Tian 2008 OŠ VODMAT O15M
BALKOVEC RUBEN 2012 OŠ VRHOVCI O15M
BALKOVEC EDVARD 2008 OŠ VRHOVCI O15M
Bantan Anže 2009 OŠ IVANA KAVČIČA O15M
Baraković Leon 2012 OŠ OSKARJA KOVAČIČA O15M
Baranja Nik 2008 OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA O15M
Baranja Luka 2008 OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA O15M
BARTENJEV LUKA 2009 OŠ PREŽIHOVEGA VORANCA LJUBLJANA O15M
BAŠ TIM 2011 OŠ PRULE O15M
Baša Nik 2012 OŠ PRIMOŽA TRUBARJA O15M
BAŠAGIĆ ADIN 2009 OŠ VALENTINA VODNIKA O15M
Basailović Teo 2011 OŠ MAJDE VRHOVNIK O15M
Basailović Luka 2009 OŠ MAJDE VRHOVNIK O15M
BATISTIČ ŽAN 2012 OŠ VIČ O15M
BAUER ŠTIBLAR LUKA 2009 OŠ DR. VITA KRAIGHERJA O15M
BAUMAN BINIĆ MAKS 2011 OŠ PRESERJE PRI RADOMLJAH O15M
Bavdek Svit 2008 OŠ ANTONA UKMARJA O15M
Bavdek bor 2010 OŠ ANTONA UKMARJA O15M
Bečan Mark 2009 OŠ PRESKA O15M
Bečan Enej 2012 OŠ PRESKA O15M
BEČIČ MOHORČIČ ŽIGA 2012 OŠ VALENTINA VODNIKA O15M
Behrić Aid 2011 OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA O15M
Bejek Boštjan 2009 OŠ PRIMOŽA TRUBARJA O15M
BELE NAGODE TIMOTEJ MAJ 2011 OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA O15M
BELE NAGODE BENJAMIN MAJ 2008 OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA O15M
Benčič Pelan Brin 2011 OŠ BIČEVJE O15M
Benedik Gašper 2010 OŠ DANILE KUMAR O15M
Benegalija Maj 2011 OŠ VODMAT O15M
BERDAJS JAKA 2009 OŠ MEDVODE O15M
BERDEN SVEN 2010 OŠ VALENTINA VODNIKA O15M
BERGANT ŽIGA 2012 OŠ BOŽIDARJA JAKCA O15M
BERGINC ALJAŽ 2009 OŠ VIČ O15M
BERGINC DAVID 2009 OŠ POLJE O15M
Berk Simon 2011 OŠ BIČEVJE O15M
Berkopec Aleks 2010 OŠ ŠKOFLJICA O15M
BERLEC JURE 2009 OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA O15M
Bernard Samo 2011 OŠ OSKARJA KOVAČIČA O15M
BERNARD JAKA 2008 OŠ BREZOVICA O15M
BERNARD ŽAN 2011 OŠ BREZOVICA O15M
BERNE OGNJANOVIĆ ADRIAN 2010 OŠ HINKA SMREKARJA O15M
BERNIK JAKA 2009 OŠ DOBROVA O15M
Berzelak Oskar 2011 OŠ ROVTE O15M
BEŠKAROZI RIAN 2010 OŠ DR. IVANA KOROŠCA O15M
BETON RENE 2008 OŠ VODICE O15M
Bevc Izak 2008 OŠ FRANA KOCBEKA O15M
Bezamovski Zupanc Jurij 2011 OŠ HRUŠEVEC O15M
Bezenšek Artur 2008 OŠ VODMAT O15M
Bezovšek Alex 2011 OŠ FRANA KOCBEKA O15M
Bičanič Matevž 2012 OŠ FRANA ALBREHTA O15M
BIČEK TEVŽ 2010 OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA O15M
Bijelić Tarik 2010 OŠ SAVSKO NASELJE O15M
BIJELIČ ANTONIO 2008 OŠ VRHOVCI O15M
Biletski Mark 2012 BRITISH INTERNATIONAL SCHOOL O15M
Bilič Matic 2012 OŠ FRANCETA BEVKA O15M
Bisaro Tian 2010 OŠ NOVE FUŽINE O15M
BISHOP OLIVER JAMES 2012 OŠ PREŽIHOVEGA VORANCA LJUBLJANA O15M
Bizant Nejc 2010 OŠ DANILE KUMAR O15M