Volkswagen 23. Ljubljanski maraton

28. oktober 2018

Pregled prijavljenih v kategoriji FUNM

Priimek Ime Leto rojstva Država Šola/Klub Kategorija Paid Start number
Ajdnik JASMIN 1991 SLO / FUNM
Angelozzi Claudio 1960 ITA ASD San Paolo Villa Reale FUNM
Arcos Mickaël 1984 SLO / FUNM
babić želko 1988 SLO / FUNM
Babickovic Mario 1990 SRB / FUNM
BORŠTNIK MIHA 1975 SLO VDC Tončka Hočevar FUNM
bosmans bart bosmans 1976 BEL / FUNM
Branigan Liam 1977 ESP / FUNM
BUJAS DAVID 1985 SLO VDC Tončka Hočevar FUNM
Castaneda Carlos 1979 FRA / FUNM
Crkvenjaš Maj 2009 SLO Društvo Vesele Nogice FUNM
Crkvenjaš Aljoša 1974 SLO Društvo Vesele Nogice FUNM
Cupara Luka 1998 SLO / FUNM
Dvoršćak Boris 1987 CRO / FUNM
Eržen Aleksander 2007 SLO / FUNM
Farcnik Gregor 1998 SLO / FUNM
Foguez Jimenez Felix 1972 ESP Union Deportiva Vegetariana FUNM
Geiser Boštjan 1978 SLO HERVIS FUNM
Gottardo Marco 1972 ITA Spakkazza Team FUNM
HABUNEK MATIJA 1990 CRO / FUNM
Islamovic Faruk 2005 BIH SIEUBA FUNM
Ivanovski Vladimir 1983 MKD Trex FUNM
Jan Borek 2006 POL KB Maniac Poznan FUNM
Joel CECCHETTI 1970 FRA / FUNM
Jones Cory 1969 GBR Wester Ross Athletics FUNM
Jovanovski Vlatko 1979 MKD / FUNM
Jovanovski Vojdan 2012 SLO / FUNM
Jurković Josip 1941 CRO AK Maraton FUNM
Kafol Luka 1982 SLO Trieste Atletica FUNM
Kermc Pečnik Jan 2003 SLO / FUNM
klemencic pavel 1963 SLO TIMING LJUBLJANA FUNM
Klemše Sašo 1982 SLO / FUNM
Komac Ruben 2008 SLO Komaci FUNM
Komac Komac 1971 SLO GOBE FUNM
Koren Tadej 1978 SLO Pašna skupnost 9. september FUNM
Koščak Yanis 2003 SLO / FUNM
Koželj Tomaž 2006 SLO / FUNM
Luther Heiko 1966 GER SV Motor Wolgast e.V FUNM
Maciej Borek 1977 POL KB Maniac Poznan FUNM
MASTEN ALEŠ 1978 SLO VDC Tončka Hočevar FUNM
mazic ziga 2011 SLO / FUNM
Mieszko Borek 2012 POL KB Maniac Poznan FUNM
misic tomaz 1966 SLO / FUNM
Mlinaric Gogi 1976 SLO Markoton FUNM
Mlinarič David 2012 SLO Markoton FUNM
mokhtar djaafri 1990 ALG / FUNM
Mrkonja Hamza 2009 BIH SIEUBA FUNM
Muhič Nejc 2010 SLO / FUNM
Naumovski Mihail 2004 MKD 3M-S FUNM
Nečemar Miha 1965 SLO / FUNM
Novak Da 2012 SLO / FUNM
Novak Rok 1980 SLO / FUNM
Oražem Matej 2009 SLO / FUNM
Oražem Tomi 1971 SLO / FUNM
Orečný Maroš 1977 AFG OZ Sila rúk východu FUNM
Passone Daniele 1982 ITA Atletica Coop San Martino FUNM
Philippe Lascaux 1960 FRA / FUNM
Pietrangelo Marco 1974 ITA Running Free Pescara FUNM
PLEVČAK PRIMOŽ 1966 SLO VDC Tončka Hočevar FUNM
PODKRAJŠEK IGOR 1971 SLO VDC Tončka Hočevar FUNM
POPOV ZELJKO 1958 GBR / FUNM
pozzetto andrea francesco 1967 ITA / FUNM
Rakic Adrijan 1974 CRO / FUNM
ROZMAN GREGOR 1976 SLO VDC Tončka Hočevar FUNM
Rugole Nik 2003 SLO / FUNM
SEKULIČ ALEKSANDER 1980 SLO VDC Tončka Hočevar FUNM
SEKULIĆ MILUTIN 1965 SLO VDC Tončka Hočevar FUNM
Sinigaglia Simone 1972 ITA Spakkazza FUNM
Soenens Hannes Soenens 1981 BEL / FUNM
Soršak Davorin 1977 SLO 1,2,3 Gremo FUNM
Sözer Eren 2005 TUR British International School of Ljubljana FUNM
Stewart Iain 1971 SLO / FUNM
Stojanović predrag 1973 SLO / FUNM
Stoličný Martin 1969 SVK / FUNM
Tanaka Kentaro Wilson 2004 JPN / FUNM
tiruwuha bineyam 1991 ETH tegen sport club FUNM
TOMAZO MARKO 1980 SLO VDC Tončka Hočevar FUNM
Totter Patrik 2007 SLO / FUNM
Totter Tristan 2011 SLO / FUNM
Tsuchiya Sachie 1979 JPN / FUNM
Tsuchiya Hayato 2012 JPN / FUNM
Tsuchiya Ken 1977 JPN / FUNM
Tymoteusz Borek 2009 POL KB Maniac Poznan FUNM
Van T Westeinde marco 1970 BEL àv 56 FUNM
VIDERGAR JOŽE 1988 SLO VDC Tončka Hočevar FUNM
Virgilio Paolo 1973 ITA Fincantieri Monfalcone FUNM
Weiss Christopher 1990 AUT / FUNM
Zaimović Irvin 2006 BIH OŠ Isak Samokovlija FUNM
Žajber Jure 1977 SLO / FUNM
ZAJC NEJC 1992 SLO VDC Tončka Hočevar FUNM
Zanetti Felice 1968 ITA Spakkazza Team FUNM
Zih Raf 1969 SLO PAGUMNI BRINJCI FUNM
Zitinic Marin 1979 CRO / FUNM
ŽONTA BOJAN 1966 SLO VDC Tončka Hočevar FUNM
Zorman Maj 2011 SLO / FUNM
Zupanc Gašper 2009 SLO / FUNM
Zupančič Jure 1972 SLO DELIKATESA DOBROTE.SI FUNM